tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak

tanerakyol34

Sound4Life Üye
31 Tem 2020
6
19
34
istanbul
Herkese merhaba.uzun süredir iş arıyordum istediğim bugünlerde gerçekleşti fakat;Hiç clup tecrübem yok herhangi bir mekanda çıkıp çalmadım.Setup kullanmayı biliyorum arşivimde var fakat antalyada bir clupte ilk kez çıkıp çalıcam yada yine antalyada bir otelde başlıycam işe kendime güveniyorum fakat hangisini seçsem.Açıkçası club şuan bana sanki fazla gibi hani sıçar batırırım diyede düşünmedim değil.Tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri nelerdir.Ne yapmalıyım çünkü çok uzun süredir iş arıyorum malum bu dönemde herkes işsiz.birini seçmem lazım.

xFlyxFly

Best Üye
Best Üye
20 Ara 2010
727
32,915
AYVALIK
Tecrübeli Bi DJ yada Sana bişey katabilecek biriyle yola çık, yanında Warm up olarak Başla, Sonra Tecrübe kazandıkça ambiyansa alıştıkça kendi yolunu çizersin :)

Son düzenleme:

tanerakyol34

Sound4Life Üye
31 Tem 2020
6
19
34
istanbul
Bende bu dediğin gibi yola çıktım ama korona olayı patladı tecrübeli dj arkadaş işsiz kaldı ıstanbulda clupler kapanınca.Oteldeki işte bu tecrübeli dj arkadaşımın yanına gidicem yeni buldu işi benle ilgilendi sağolsun,clubde ise yine tecrübeli başka bir arkadaşım buldu fakat çalarken o yanımda olmıycak yani clubı bana bırakıcak.o yüzden tereddütteyim.birde hani direk orda yaşamaya gidiyorum 30 yıldır istanbul dışında başka yerde yaşamadım direk antalyada clupde çalmak biraz beni sıçırtır sanki öyle geliyor.İlgin cevabın için teşekkürler bu arada.

xFlyxFly

Best Üye
Best Üye
20 Ara 2010
727
32,915
AYVALIK
Bende bu dediğin gibi yola çıktım ama korona olayı patladı tecrübeli dj arkadaş işsiz kaldı ıstanbulda clupler kapanınca.Oteldeki işte bu tecrübeli dj arkadaşımın yanına gidicem yeni buldu işi benle ilgilendi sağolsun,clubde ise yine tecrübeli başka bir arkadaşım buldu fakat çalarken o yanımda olmıycak yani clubı bana bırakıcak.o yüzden tereddütteyim.birde hani direk orda yaşamaya gidiyorum 30 yıldır istanbul dışında başka yerde yaşamadım direk antalyada clupde çalmak biraz beni sıçırtır sanki öyle geliyor.İlgin cevabın için teşekkürler bu arada.

NE DEMEK KARDEŞİM, ANTALYA TARAFINA GİDİYORSUN, TADINI ÇIKAR GİTSİN y:tiktik Bİ SORUN OLUR KONUŞMAK İSTERSEN İNSTAGRAMDAN ULAŞABİLİRSİN :tnx

Son düzenleme:
Etiketler
arkadaslara bir olacak sorum tecrubeli
Geri